با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.


پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

من درباره درگاه پرداخت ارزی یک مقداری تحقیق کردم و اعدادی ارائه دهنده این خدمات را پیدا کردم، میخواستم ببینم موردی هست که شما تست کرده باشید و تا حد قابل قبولی قابل اعتماد باشن؟ سوال دیگه اینکه ما خودمون حساب ارزی در خارج کشور داریم،آیا امکان ایجاد درگاه پرداخت ارزی روی سایت دامنه com ایرانی وجود داره؟تحت چه شرایطی میشه این امکان فراهم کرد؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

اینماد باعث افزایش اعتبار سایت شده و نرخ تبدیل را بهبود می‌بخشد. اعتماد ذاتی کاربران به درگاه‌های بانکی بیشتر از درگاه‌های شرکت واسط است. مسدود شدن سایت شرکت‌های پرداخت یار برای مدت طولانی امکان پذیر است اما درگاه‌های بانکی تنها برای چند ساعت ممکن است قطع شوند. شرکت‌های پرداخت یار، خدمات متنوع‌تری نسبت به بانک ارائه می‌دهند. امکان دریافت لینک از درگاه‌های بانکی وجود ندارد، اما شرکت‌های پرداخت یار امکان واریز از طریق لینک را هم برای کاربران فراهم می‌کنند. در نهایت پیشنهاد می‌شود برای یک سایت فروشگاهی از روش پرداختی که در ویدئو توضیح داده شد استفاده کنید.