با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.


پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

سلام خسته نباشید ، من می خواستم بدونم در حوزه رمز ارز های دیجیتال که نو پا هستند ، صرافی های خرید و فروش این ارز ها که حالا بایننس شناخته شده تر هست ، باید در دسته ریتیلر ها قرارش داد یا در دسته مارکت پلیس ها یا هر دوی این ها می تواند باشد ؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

1- ریتیلر Retailer
2- مارکت پلیس Market Place

ریتیلر Retailer یا خرده فروشی به فروشگاه‌هایی گفته می‌شود که تمام مسئولیت آن از جمله تامین، لجستیک اولیه، هزینه‌ها، انبارداری، فعالیت فروش و مانند آن را به عهده گرفته باشد. قوانین این نوع فروشگاه از طرف قانون تجارت الکترونیک تبیین شده است.

یک فروشگاه اینترنتی شامل فروش، تامین و لجستیک است، اما لزوما هر سه ضلع این مثلث به یک اندازه نیست. در یک کسب و کار بخش‌های تامین و لجستیک از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این نوع پلتفرم، صاحب کسب و کار دارای فروشگاه است اما عموما بخش انبارداری و لجستیک اولیه آن حذف شده و تبادل مالی بین افراد به وجود می‌آید. تاکسی‌های اینترنتی از این نوع فروشگاه هستند.

پلتفرم Platform فضا یا سایتی است که اجازه تعامل محتوایی بین متعاملین را فراهم می‌کند.