با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.


متاسفانه سرویس fax.ir در شهریورماه 1399 فعالیت خود را متوقف کرده است. برای  سرویس فکس اینترنتی می‌توانید از خدمات شرکت‌های رسپینا و وویپ98 استفاده کنید.

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

در دریافت شماره فکس در fax.ir اینکه کلا این ۴ رقمی که لحاظ میکنیم به انتهای شماره خط اضافه میشود؟ و ۴ شماره اولی که میدهد ربطی به منطقه ای که هستیم ندارد. برای مثال یکی از شماره های طلایی که که انتخاب کردم. ۸۹۷۸-۳۰۳۰ بود که ۴ رقم اول را خودش داد. آیا پیش شماره ۸۹ که من نمیدونم برای کجاست نیازی نیست ارتباط داشته باشد برای من که مثلا دفتر کارم اریاشهر است؟ نمیدونم سوالمو رو خوب پرسیدم یا نه و تونستم منظورمو برسونم؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

Fax.ir یک پلتفرم ارسال فکس اینترنتی ایرانی است. این پلتفرم دارای نسخه وب و اپلیکیشن بوده و مزایای بسیاری دارد. از مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد : نیاز به دستگاه فیزیکی فکس و کاغذ نیست. امکان بایگانی فکس‌های ارسالی و دریافتی وجود دارد. دارای تعرفه‌های متنوع برای انواع کسب و کار است. امکان ارسال فکس طبق زمان‌بندی مشخص وجود دارد. برای تلفکس امکان تماس صوتی و اعلام فکس وجود دارد. امکان خرید شماره فکس شخصی در آن وجود دارد و مانند آن که به‌صورت کامل در ویدئو شرح داده شد.