به دلیل اختلالات زیرساخت اینترنت، ویدئوهای کاویمو در برخی اینترنت‌ها دیده نمی‌شود. به زودی این مشکل حل خواهد شد.

به اطلاع می‌رساند هرگونه استفاده اشتراکی از دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال یا انتشار محتوای آن طبق قوانین و ضوابط رسانه‌های دیجیتال، ممنوع بوده، متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.


متاسفانه سرویس fax.ir در شهریورماه 1399 فعالیت خود را متوقف کرده است. برای  سرویس فکس اینترنتی می‌توانید از خدمات شرکت‌های رسپینا و وویپ98 استفاده کنید.

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

لطفا در رابطه با تلفیق اس‌ام‌اس فکس و ایمیل اگر مثالی یا نمونه ای دارید بیان کنید تا برایمان ملموس تر شود

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

در ابتدای ورود فکس به ایران، برای تهیه آن باید از طریق وزارت پست و تلگراف و تلفن با احراز هویت و بررسی شرایط متقاضی، اقدام می‌شد. پس از همه‌گیری این راه ارتباطی، فکس به یکی از ابزارهای مورد استناد در قوانین اساسی تبدیل شد. با مرور زمان و گسترش ابزارهای ارتباطی بیشتر سازمان‌های دولتی همچنان فکس را یک سند رسمی به شمار می‌آورند. بعد از گذشت ده سال دستگاه فکس برای عموم مردم آزاد شد و پس از مدتی نوع مجازی آن با عنوان فکس اینترنتی محبوبیت پیدا کرد.

فکس اینترنتی علاوه‌بر ویژگی‌های دستگاه فکس فیزیکی دارای قابلیت‌های بیشتری هم هست : 1- امکان تماس و پخش صوتی برای گیرنده به‌منظور زدن استارت 2- عدم نیاز به دستگاه فیزیکی فکس 3-عدم نیاز به کاغذ 4-امکان مشاهده آنلاین تمامی فکس‌های ارسالی و دریافتی 5- امکان مسدود کردن شماره‌های تبلیغاتی 6- امکان زمان‌بندی برای ارسال فکس

با اینکه در حال حاضر فکس کارایی قدیم را ندارد اما داشتن یک شماره فکس در کارت ویزیت، سایت و مانند آن می‌تواند سبب جلب اعتماد مخاطب شده و نرخ تبدیل Conversion Rate را تا 2.8 درصد افزایش دهد.