با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.


پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

سلام من با دانلود شدن ویدیو ها مشکل دارم . من ایران نیستم سرعت اینترنتم هم عالی است ولی وقتی دارم دوره را می بینم مشکل دارم یه لحظه را می بینم و ویدئو قطع میشه دوباره چن ثانیه طول میکشه دوباره وصل میشه . واقعا اعصاب خرد کن شده . به دوره هم خیلی علاقه دارم . لطفا بگین چکار کنم . مثلا الان ساعت 2.26 صبح بوقت ایران است و علی القعاده شما ترافیک سایت ندارید. نمی فهمم چرا ؟؟؟؟ لطفا بگین داستان چیه ؟ دو تا خط نت دارم میتونم از روی یه دیواس دیگه با یه خط دیگه برم و تست کنم ولی بخاطر سوء تفاهم اینکه فکر کنید اشتراکی ممکنه استفاده کنم اینکار را نکردم . اگرچه مطمئن هستم تغییری نخواهد کرد . من با اینترنتم تمام برنامه های نلویزیون را می بینم . پس مشکل از شماست. این پرسش برای ویدئوهای سابق هم هست ولی الان دیگه از بس حوصله سر بر شد پیام دادم. من با دور تند می بینم . هم روی دور تند هم معمولی این مشکل هست.
مخلص عادل طالبی عزیز هم هستم خیلی هم دوستشون دارم حرف ندارن بیست بیست هستند. ممنون

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

در ابزارهای تحت کنترل ما، محتوا توسط ما تولید می‌شود، توسط ما برروی ابزار بارگذاری می‌شود اما انتخاب مخاطب و نمایش محتوا به آنها تحت کنترل ما نیست. شاید بتوان با اضافه کردن برخی فیلترها در ابزار نظر مخاطبان بیشتری را به سمت محتوا جلب کرد اما ابزار برای حذف آن و یا عدم نمایش محتوای شما به مخاطب اختیار کامل دارد.