به دلیل اختلالات زیرساخت اینترنت، ویدئوهای کاویمو در برخی اینترنت‌ها دیده نمی‌شود. به زودی این مشکل حل خواهد شد.

به اطلاع می‌رساند هرگونه استفاده اشتراکی از دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال یا انتشار محتوای آن طبق قوانین و ضوابط رسانه‌های دیجیتال، ممنوع بوده، متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.


خلاصه موضوعات ویدئو

یکی از سنجه‌های تلگرام تعداد بازدید seen در پایین پست‌ها است. اما این سنجه دقیق و قابل اعتماد نیست. ممکن است یک نفر چندین مرتبه یک پست را مشاهده کرده و باعث افزایش بازدید آن شود. یا به دلیل جابه‌جا کردن صفحه، پست‌های قبل و بعد آن نیز با افزایش بازدید مشاهده شود در صورتی‌که به معنای واقعی مشاهده نشده‌اند. در این ویدئو سنجه تلگرام به‌صورت دقیق توضیح داده شده است.

مهم‌ترین سنجه‌های اینستاگرام تعداد لایک و بازدید آن است که تعداد آن دقیق است اما قابل اعتماد نیست. افرادی که یک پست را لایک کرده و یا بازدید کرده‌اند قابل دیدن هستند اما ممکن است مخاطبان به دلیل علاقه شخصی به شخص محتوا گذار آن را لایک کرده و محتوا نظر مخاطبان را جلب نکرده باشد.

ابزارهای تحت تاثیر ما، هر ابزاری است که می‌توانیم در آن یک تاثیر گذاشته و مورد توجه قرار بگیریم. این اثرگذاری می‌تواند لایک یا همان تکنیک‌های استفاده شده در ویدئوی قبلی باشد. مهم‌ترین ابزار تحت تاثیر ما، انجمن‎ها، اپلیکیشن‌ها و مانند آن است.