با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.


پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

وقتی یک قالب مبتنی بر کامپوزر روی سایت با همه موارد ساخته شده هست و میخواهیم یک قالب مبتنی بر المنتور نصب کنیم چه اتفاقی می افتد

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

با توجه به اینکه برخی کسب و کارها از CMS اختصاصی خودشان استفاده می‌کنند یا برای فروشگاه‌ها CMSهای عمومی بهتری هم وجود دارد لزومی به یادگیری وردپرس برای همه نیست. اما توصیه می‌شود افرادی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند این CMS را یاد بگیرند.

قسمتی از مارکتینگ برای یک دیجیتال مارکتر Self Marketing است. یک متخصص دیجیتال مارکتینگ باید از طریق IMC(Integrated Marketing Communications) بتواند با مخاطبان احتمالی ارتباط گرفته و خود را معرفی نماید. یکی از مهم‌ترین راه‌ها داشتن وب‌سایت برای یک دیجیتال مارکتر است.

با جست و جوی کلمه آموزش وردپرس یا How to learn WorsPress در گوگل می‌توان منابع خوبی برای یادگیری آن پیدا کرد. آموزش وردپرس از عناوین این دوره نیست اما منابع خوبی برای یادگیری آن در ویدئو معرفی شده است.