با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.


پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

سلام
وب سایت ایرانی که شبیه به capterra کارشو شروع کرده میشه معرفی کنید؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

یادگیری وردپرس برای همه نیاز نیست اما با توجه به اینکه این نوع CMS یکی از رایج‌ترین انواع آن است یادگیری آن به دیجیتال مارکترها پیشنهاد می‌شود. علاوه بر آن ساختار بیشتر CMSها و امکانات آن شبیه به‌هم است و با فراگرفتن یک نوع آن می‌توان سریع‌تر با هر نوع CMS دیگری شروع به کار کرد.

وردپرس یک نوع CMS رایگان و Open Source است؛ یعنی سورس اصلی آن در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. زبان آن PHP و دیتابیس آن MySQL است. البته می‌توان دیتابیس‌های دیگر را نیز به آن اضافه کرد. همچنین امکان شخصی‌سازی یک سایت وردپرس با افزودن پلاگین‌های مختلف امکان پذیر است.

1- به‌روز بودن منابع به زبان انگلیسی 2- حذف برخی مطالب توسط مترجم در هنگام ترجمه 3- ترجمه‌های اشتباه اصطلاحات اختصاصی 4- ورود نظر مترجم به مطالب هنگام ترجمه

در حال حاضر در سال 2020 بیشترین سهم بازار CMS در دست وردپرس است. طبق محاسبات سایت‌های مختلف این میزان حدود 60 درصد از سایت‌های موجود است. بسیاری از کسب و کارهای معروف مانند بلاگ نیویورک تایمز The New York Times از این نوع CMS استفاده می‌کنند. همچنین بیشتر شرکت‌های کشورهای شمال اروپا (Biggest Nordic Companies) این نوع CMS را به سایر آنها ترجیح می‌دهند.

این افزونه پس از اضافه شدن به مرورگر کروم Chrome امکان ارائه اطلاعاتی مانند نوع CMS، نوع آنالیتیک، بلاگ و مانند آن از یک سایت را دارد.

این افزونه علاوه بر امکانات افزونه Wappalyzer نوع فونت استفاده شده در سایت را نیز نشان می‌دهد.

کپتررا capterra یک سایت برای معرفی نرم‌افزارهای مناسب است. این سایت شامل 700 دسته بندی متنوع بوده و بهترین نرم‌افزارها را از سراسر جهان معرفی می‌کند. کارایی این وب‌سایت در ویدئو به‌صورت کامل شرح داده شده است.

این نرم‌افزارها برای کمک به بخش منابع انسانی طراحی شده و با ورود یکی از راه‌های ارتباطی مانند لینکدین تمام اطلاعات موجود در فضای مجازی از یک کارمند را جمع‌آوری می‌کند.